KONST / Litografier / Färglitografi 11744266
nr 1174 4266
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 40/200, motivet: 71x53 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 april 2018
kl 18:25:09
700 kr
800 kr
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström